Pałac Żelazno

wesele-wpalacu-zelazno.....a może rzeczywiście wszystko nam się przyśniło:
stangret, kareta, wieczór,

mój frak i Twój tren i nasze życie twarde i słodkie jak sen.
(K. I. Gałczyński)

Wesele jak z bajki w zabytkowym pałacu

Zapraszamy Państwo do pięknego barokowego pałacu położonego wśród starodrzewia rozłożystego parku z przepływającym kanałem i dwoma mostkami , fontannami , kwiatami i ławeczkami w samym sercu kotliny kłodzkiej w odległości 2 km od Kłodzka.

Pałac dysponuje pięknymi salami balowymi z malowidłami ściennymi,  unikalnymi freskami, złoconymi stiukami oraz kominkami ułożonymi w systemie amfiladowym co daje możliwość takiego ułożenia gości aby wszyscy brali udział w balu, weselu czy przyjęciu.

Państwa młodych i wszystkich innych naszych gości poprowadzimy z głównego holu pałacu pięknymi marmurowymi – odpowiednio udekorowanymi schodami.

Przy organizacji wesela pomożemy Państwu we wszystkich sprawach , które powinny uprzyjemnić ten najważniejszy dzień – wynajmiemy karetę z zaprzęgiem i stangretami, polecimy muzykę, fotografa i oprawę filmową, zajmiemy się dekoracją sal i kwiatami .

Dodatkowo – zgodnie z Państwa sugestiami zaproponujemy atrakcje wieczoru – fajerwerki, występy taneczne lub pokazy barmańskie a po balu weselnym zaprosimy na poprawiny w ogrodach pałacowych przy pieczonym prosiaku i biesiadnej muzyce.

 W naszych salach możemy zorganizować wesele na 20 i na 120 osób, a w ramach promocji zapewnimy gościom bezpłatne noclegi.

 Serdecznie zapraszamy